Aktualności

Krwi nie zastąpi nic. To FAKT!

13.08.2017 fakt xs.jpg

Akcja społeczna Krwi nie zastąpi nic. To FAKT!

 
Krwi nie zastąpi nic. To FAKT! W ramach akcji społecznej FAKTU trwają zbiórki krwi organizowane wspólnie z Regionalnymi Centrami Krwiodawstwa w całej Polsce. Najbliższa już 17 sierpnia w Poznaniu!
 
Gazeta Codzienna FAKT rozpoczął akcję informacyjno-edukacyjną „Krwi nie zastąpi nic. To FAKT!”. Akcja potrwa do połowy września, obejmie 13 odcinków publikowanych co tydzień na łamach FAKTU Zdrowie – środowego bezpłatnego dodatku do FAKTU.
 „Krew jest potrzebna przez cały rok. Jedyny sposób zabezpieczenia zapasów to regularne i bezpłatne jej oddawanie przez honorowych dawców krwi. Wierzymy, że jako największa gazeta w Polsce, mamy zasięg i narzędzia, aby skutecznie zachęcić do tego naszych czytelników” mówi Robert Feluś, redaktor naczelny FAKTU, honorowy dawca krwi.
 
Uzupełnieniem akcji są także zbiórki krwi organizowane we współpracy z Regionalnymi Centrami Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa co tydzień, w różnych miastach Polski.
 
Już 17 sierpnia krwiobus zawita do Poznania. Krew będzie można oddać w godzinach 09:00-14:00, Plac Mickiewicza obok Pomnika Mickiewicza. Na krwiodawców czekają niespodzianki.
 
 

Partnerzy