Aktualności

Lech Poznań walczy o życie!

03.10.2012 zycie.JPG

     We wtorek 2 października na konferencji prasowej klub piłkarski polskiej ekstraklasy Lech Poznań ogłosił początek współpracy z Ośrodkiem Dawców Szpiku Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu.

Razem rozpoczynamy kampanię społeczną „Wygraj komuś życie” poświęconą popularyzacji wiedzy na temat oddawania szpiku. Kampania ta ma zachęcić młodych ludzi do zgłaszania się do bazy potencjalnych dawców szpiku, dzięki czemu będziemy mogli pomóc większej liczbie chorych.

Podczas konferencji zaprezentowano nowy wzór koszulek, w których piłkarze  grać będą w najbliższych spotkaniach. Na koszulkach pojawi się adres strony internetowej naszej kampanii www.wygrajzycie.pl

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w powstanie tej akcji, a zwłaszcza całemu zespołowi agencji reklamowej Just – to wasza pomysłowość, energia i zaangażowanie nadały naszej akcji ostateczny kształt.

Początek kampanii już dziś wieczorem– podczas towarzyskiego meczu Lecha z HSV. Zapraszamy na mecz i zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej kampanii www.wygrajzycie.pl

 

Zobacz: konferencja prasowa 

 

 

           


Partnerzy