Aktualności

www.wygrajzycie.pl na meczu Lecha!

04.10.2012

W środę 3 października, w czasie meczu Lecha Poznań z niemieckim HSV, na poznańskim stadionie pojawiły się reklamy zachęcające do zgłoszenia się do bazy potencjalnych dawców szpiku, zaś piłkarze wystąpili w koszulkach z adresem strony internetowej www.wygrajzycie.pl, na której można znaleźć szczegóły naszej akcji. Reklamy te wywołały wśród widzów obecnych na stadionie duże zainteresowanie.

Jest to początek kampanii społecznej „Wygraj komuś życie” skierowanej do młodych Wielkopolan. Celem naszej akcji jest poszerzenie wiedzy o oddawaniu szpiku i uświadomienie, że każdy z nas, dzieląc się odrobiną siebie, może uratować komuś życie. 

Reklamy na poznańskim stadionie i adres strony internetowej www.wygrajzycie.pl na meczowych koszulkach piłkarzy pojawiać się będą w najbliższych spotkaniach ligowych rozgrywanych przez zaspół.

Chcemy bardzo gorąco podziękować Lechowi Poznań, klubowi piłkarskiej ekstraklasy, za pomoc, wsparcie i zaangażowanie w tę kampanię społeczną. Szczególne podziękowanie kierujemy do pana Krzysztofa Kotorowskiego, bramkarza poznańskiej drużyny, który zgodził się zostać twarzą naszej kampanii.

Mamy nadzieję, że dzięki naszej wspólnej pracy powiększy się wielkopolska baza potencjalnych dawców szpiku i wspólnie wygramy komuś życie.

Zapraszamy do odwiedzenia strony kampanii społeczne www.wygrajzycie.pl oraz do przeczytania informacji zawartych w zakładce Ośrodek Dawców Szpiku na stronie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu

 


Galeria zdjęć

Partnerzy