Aktualności

Z INEA oddawanie krwi nabiera tempa

03.10.2013 stadion.jpg

Na INEA Stadionie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. W poniedziałek 7 października br. będzie można oddać krew w szatni gości Lecha Poznań. Akcja potrwa w godz. 10.00-16.00, a podczas jednej godziny będzie mogło oddawać krew nawet 15 osób.

 

Ze względów organizacyjnych liczba miejsc jest ograniczona, więc aby wziąć udział w akcji należy się zgłosić za pośrednictwem Infolinii INEA - 61 222 22 22. Infolinia INEA jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-22.00 oraz w sobotę i niedzielę w godz. 9.00-17.00. Odbieralność połączeń wynosi 95 proc.

 

Łącznie w tym wyjątkowym przedsięwzięciu może wziąć udział ok. 100 osób. Partnerem Akcji jest Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu, Lech Poznań oraz  Astra, która zapewni kawę i herbatę oraz upominek dla uczestników zbiórki krwi.

 

Akcja jest skierowana do każdego, kto ukończył 18. rok życia, a nie przekroczył 65. roku życia i jest zdrowy, bo tylko wtedy oddana krew nie spowoduje uszczerbku na zdrowiu, a pomoże biorcy. Podczas zapisów należy podać imię, nazwisko, dane kontaktowe oraz preferowaną godzinę oddawania krwi. Osoby, które zgłoszą się do akcji powinny stawić się na INEA Stadionie z dowodem tożsamości. Należy być po lekkim posiłku.

 

Zapraszamy do włączenia się do akcji! 

 


Partnerzy