Aktualności

Zawody HDK PCK

06.03.2013 logo3.JPG

 NAPRZÓD BŁĘKITNI

 

            Klub Honorowych Dawców Krwi PCK działający w Biedrusku od stycznia tego roku odnosi pierwsze sukcesy. „Błękitna kropelka” z zawodów w Kawnicach przywiozła aż dwa puchary. Mistrzem ping-ponga okazał się Paweł Kolosza, który wśród prezesów zajął zaszczytne drugie miejsce.

             23 lutego w godzinach od 8.30-15.00 w Kawnicach koło Konina odbyły się zawody HDK PCK, w których po raz pierwszy wzięła udział drużyna z Biedruska reprezentowana przez: Pawła Koloszę, Ewę Górniaczyk, Przemysława Paterskiego i Rafała Górniaczyka. Celem spotkania dwunastu Klubów Honorowych Dawców Krwi były nie tylko zmagania sportowe w dziedzinie ping-ponga, lecz przede wszystkim wymiana doświadczeń w prowadzeniu działalności oraz propagowanie zdrowego trybu życia.

            Kolejne pingpongowe zawody HDK PCK odbędą się dopiero za rok, ale już 22 czerwca 2013 roku w Murowanej Goślinie oraz 29 czerwca w Kobylnikach koło Inowrocławia odbędzie się Turniej Strzelecki. Chętnych serdecznie zapraszamy do udziału. Zapisy trwają do końca marca.

Aldona Szukalska     Paweł Kolosza


Partnerzy