Aktualności

Program Lojalnościowy

22.12.2016 logo tw krew.jpg
Uwaga! W związku z końcem programu "Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej w krew i jej składniki na lata 2015-2020" wraz z końcem 2020r. zakończyliśmy naliczanie kropelek w Programie Lojalnościowym, nie jest też możliwe przustąpienie do niego przez nowych dawców. Zebrane punkty można wymieniać na nagrody w RCKiK w POznaniu i naszych Oddziałach Terenowych do wyczerpania zapasow magazynowych!
-----------------------
 
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22 grudnia 2016r. w RCKiK w Poznaniu uruchomiony został program lojalnościowy dla Honorowych Dawców Krwi ,,Każda kropla jest cenna”, który jest on częścią ogólnopolskiej kampanii promującej honorowe krwiodawstwo ,,Twoja krew, moje życie”.
 
Każda osoba, zgłaszająca się do oddania krwi lub jej składników, po wyrażeniu chęci uczestnictwa w programie otrzymuje kartę lojalnościową z miejscem na stemple. Zapraszamy do zapoznania się z broszurą informacyjna i katalogiem nagród, które zamieszczone są poniżej.
 
Po każdym oddaniu krwi dawca otrzyma odpowiednią ilość stempli do karty lojalnościowej, które będzie mógł wymienić na nagrody. Aby otrzymać nagrodę należy wypełnić wniosek, wskazując upominek z katalogu nagród. Istnieje możliwość otrzymania dodatkowego stempla w przypadku przyprowadzenia osoby, która jeszcze nigdy wcześniej nie oddawała krwi.

 

Aktualizacja: 01.01.2021

 


Pliki do pobrania

Partnerzy